Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) 10.4.2026 v 14:26 #202158 Zlata Pánové to dnes vzdali a chrápou. Micák je vedle na křesle,vstávat kvůli němu nehodlám. Mirko Hezký fotky. Attachments: