Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202157
Petrs01

    vydírá

    Třes jako takový neovlivníš. Může mít i psychický původ, ale nemůžeš si říct „budu se klepat, aby z toho něco bylo“. Můžeš být v nervech a proto se klepat.

    Pokud běhá = svaly pracují, produkují teplo = je ok. Když se zastaví, svaly vychladnou a pokud máte doma zimu, navíc je věčně hladová a srst nic moc, tak se může klepat zimou velmi snadno. Zalézací pelíšek, deka, piškot (pro Dafi v nouzi, ale funguje to, rozjede to spalování).

    Šla jsem přes velikonoce na sever. Většinou v tenkým triku. Na potkávacích místech seděl Petr v košili a v mikině, schoulenej a zmrzlej. Bo on nikam nešel. Já jsem si na sednutí taky brala mikinu a večer jsem se hned převlíkala do teplého, jinak bych se klepala jako Dafi 😉

    A úplně nevím jak se dívat na tu její dietu – trochu se bojím, že z ní děláš přesně to, co u lidí doktoři napravují – nutíš ji jet na úspornej režim. Což ve finále znamená, že místo aby zhubla, tak tělo zoufale spoří a ukládá. Lépe jistě vysvětlí mawe. A v důsledku toho může být – zmrzlá, unavená, neochotná k pohybu nikoliv z povahy, ale z fyzického nepohodlí. A seš v začarovaným kruhu. Ale nejsem vet, jenom mi to od začátku přijde takový… divný…