Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202156
MirkaD

    jo-a kosa v domě-Dafi po vycházce když jsem ji dala na postel,a šla k PC tak třepavka,tak jsem ji dala na postel,na sebe,zakryla a zdřímla si s ní…
    venku jí zima nebyla,běhala,nikde jsme nestály,ani tam nefučelo,bylo fajn,bez studenýho vichru,v autě zakrytá,a doma-položím ji do postele a třsavka-ona mě snad někdy vydírá,abych nešla k PC,a šla za ní????
    je to možný??
    že jako,ví,že když se začnne třepat,že ju zakryju,ponuchnám,vezmu na klín??????
    nebo je jí fakt po vycházce zima,i když jí na vycházce zima nebyla???netřepala se…běhala….
    jo a chladno zde máme,
    všude máme deky na zakrytí,před oknama všema velký zastřešení terasy,napreoti dům velký,slunka málo…