Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202149
Maya

    Koukam jak mam super, ze nemusim resit topeni, tepelko si jede nebo nejede samo, ted obvykle pres den netopi, slunicko barak vyhreje dost a vecer topi, mam tu teda furt 20 pripadne vice
    Zlata
    Koukam snizek, u nas taky hlasili, ale zatim porad nic
    MirkaD
    I na kocky je nejlepsi hrablo s otocnymi hroty
    Kartac fakt cese jen zvrchu, tos pekne nazvala ze letecky 🙂