Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
10.4.2026 v 8:20
#202149
Koukam jak mam super, ze nemusim resit topeni, tepelko si jede nebo nejede samo, ted obvykle pres den netopi, slunicko barak vyhreje dost a vecer topi, mam tu teda furt 20 pripadne vice
Zlata
Koukam snizek, u nas taky hlasili, ale zatim porad nic
MirkaD
I na kocky je nejlepsi hrablo s otocnymi hroty
Kartac fakt cese jen zvrchu, tos pekne nazvala ze letecky 🙂