Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202146
cernej caj

    Fifi
    my kdyz netopime, tak je tu 14, porad se jeste topit musi, ono slunicko sice sviti ale kdyz to nevytopi u me kdyz mam okna na jih a pod nema rozsmazenou silnici a pole, tak mirka, ktera ma velkej presah strehy na terasu aspon o 2 metry a pres dvorek hned dalsi vysokej barak, tak ma okna dost „utopeny“ a to slunicko ji tam nema sanci vlezt. Ma to dobry v lete, ze tam nema narozdil od nas saunu, ale zas tam musi mit urcite vyrazne chladneji, nez my…

    tak to vis, generalizace proste nefunguje vzdy ale super, jestli aspon nekde jo, to je dobry 🙂

    MirkaD
    jo, ona i kdyby se o ne starala mizerne a nijak, nebo je obcas pohladila, dala zradlo tak prece jen ten pes porad vidi nejakej benefit pro nej.