Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 21:23
#202142
Jo – o! černej čaj má pravdu, jak jsem tu psala – mám dovolenou a jsem v podstatě dost internetově vypnutá. Malou výjimku tvoří sledování Zoranka koníka, který už měl být mrtvý.
Já přídU, jý přídU