Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 20:47
#202141
Hele, on uz je pomerne v pohode, jen vyjimecne miva blikance a jeste vyjimecneji pri tom kousne do me, vetsinou uz jen hystericky jeci. Uvidime pristi tyden na veterine, jde jen na bezny ocko. To bude zase akce meteleskum bleskum predem domluveny, vejit do ordinace, pic pigaro a sup ven. Bez nejaky prohlidky a tlachani vevnitr.
Svrab me taky u Zrzika napadnul, by stacilo treba mu udelat na usni tycinku ster, nekdo by to odvezl na vet na rozbor a daly by se cileny leky. Nemusel by se kocicak nikam tahat.