Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 20:16
#202136
od malička pořád zasraný
Nemůže mít svrab?
urco mu to ublizi
Ježiš von je fakt pako. On je opravdu jeden z těch mála fakt problémovejch psů. Uctivý hlubokosklon, že ho zvládáš a krotíš a směruješ.
A Růžice je prase, blééé.