Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 19:55
#202134
Jo a este k Pepinovi a jeho reaktivite. 😀 Jsem si chtela dneska ukrojit cerstvej chleba a nuz uz total tupej, tak jsem vzala klasickej brousek, co mam na kosu. A jala se brousit noze. Co to pako zase predvadelo, ze neco v ruce mam a zvuky to dela, urco mu to ublizi, jecel silene, ale aspon me nekousnul. To je tak, kdyz jednu vec zna v jisty situaci (kosa se prece brousi venku) a neumi si ji zaradit do kuchyne… Ne, neco se ani za 2,5 roku u nej nezmenilo a nezmeni.