Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202134
Fifi

    Jo a este k Pepinovi a jeho reaktivite. 😀 Jsem si chtela dneska ukrojit cerstvej chleba a nuz uz total tupej, tak jsem vzala klasickej brousek, co mam na kosu. A jala se brousit noze. Co to pako zase predvadelo, ze neco v ruce mam a zvuky to dela, urco mu to ublizi, jecel silene, ale aspon me nekousnul. To je tak, kdyz jednu vec zna v jisty situaci (kosa se prece brousi venku) a neumi si ji zaradit do kuchyne… Ne, neco se ani za 2,5 roku u nej nezmenilo a nezmeni.