Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 19:49
#202132
U nas jsou teda este mrazivy noci, o vikendu uz by takova klendra bejt nemusela. Spacak te jiste zahreje. Kolegyne pracovni, treba to bude uplne fajny a pohodovy, nestresuj se predem. 🙂
Mama mela z lazni stresy desny, ze co na sebe, co tam bude delat, jestli to zvladne – a dneska fufnala, ze jim zacina posledni tejden a jaka to tam je pohoda, ze nemusi varit a nic uklizet. 🙂