Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202132
Fifi

    U nas jsou teda este mrazivy noci, o vikendu uz by takova klendra bejt nemusela. Spacak te jiste zahreje. Kolegyne pracovni, treba to bude uplne fajny a pohodovy, nestresuj se predem. 🙂
    Mama mela z lazni stresy desny, ze co na sebe, co tam bude delat, jestli to zvladne – a dneska fufnala, ze jim zacina posledni tejden a jaka to tam je pohoda, ze nemusi varit a nic uklizet. 🙂