Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 19:06
#202128
Fifi
charlie byl krmen mrkvickou a piskotky, dasticek piskotky, hladilo ho pak dite od segry znamych, i charliho, vubec se nebalo, pamslky dalo, myslim, ze pejsci si to taky uzivali akorat to odchlupovani domacnosti nasledne 😀 ale nastesti ze stacilo vysat a ted budou ty chlupy jeste mesic vyndavat z jidla 🙂
u nas uz kvete visen, ale teda je fakt, ze uz u nas nemrzne.
Ale jedu s kolegyni na vandr, jsem zvedava, trochu se bojim, s cizima mi to prijde snazsi, kdyz to neklape tak znvoa nemusime, tak snad neco nepokazim na nasem jinak fajn pracovnim vztahu a jedeme k ceske trebove, tam jeste muze byt chladno, tak su zvedava.