Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202128
cernej caj

    Fifi
    charlie byl krmen mrkvickou a piskotky, dasticek piskotky, hladilo ho pak dite od segry znamych, i charliho, vubec se nebalo, pamslky dalo, myslim, ze pejsci si to taky uzivali akorat to odchlupovani domacnosti nasledne 😀 ale nastesti ze stacilo vysat a ted budou ty chlupy jeste mesic vyndavat z jidla 🙂

    u nas uz kvete visen, ale teda je fakt, ze uz u nas nemrzne.

    Ale jedu s kolegyni na vandr, jsem zvedava, trochu se bojim, s cizima mi to prijde snazsi, kdyz to neklape tak znvoa nemusime, tak snad neco nepokazim na nasem jinak fajn pracovnim vztahu a jedeme k ceske trebove, tam jeste muze byt chladno, tak su zvedava.