Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 18:32
#202127
U nas je v plnym kvetu merunka, uvidime, jak bude mrznout dneska. I vcera k ranu bylo pod nulou, achjo.
Cajiku, to je mozny s Dastikem. Si to asi radne uzil, musis ho vyvazet takhle castejs. 🙂