Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 18:12
#202126
jj, esuska se tesila ze budou mit krasne prodlouzeny volno o celej tyden 🙂
Fifi
stesti, ze sis to vsimla a muzes to hlidat
dasticek uplne pookral na velikonoce u tety a u kes maminky a kes napadlo, ze jestli ho mela stara pani, i pres tu nedostatecnou peci asi mu ji pripomeli, pac se od nich nechtel hnout 😀