Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 18:04
#202125
Fifi
To je blbec.
Tak s Růžicí snad dobrý.
Abych pravdu řekla tak já ty škrábance nikdy nijak neošetrovala,ani neřesila, mám od malička poškrábané kdeco,tohle poprvé co mě to pálí,tak jsem dokonce dezinfikovala.
V noci mrzlo a má mrznout zas až do neděle.
Kvetou broskve,tak jsem zvědavá co zbyde.