Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202125
Zlata

    Fifi
    To je blbec.
    Tak s Růžicí snad dobrý.
    Abych pravdu řekla tak já ty škrábance nikdy nijak neošetrovala,ani neřesila, mám od malička poškrábané kdeco,tohle poprvé co mě to pálí,tak jsem dokonce dezinfikovala.
    V noci mrzlo a má mrznout zas až do neděle.
    Kvetou broskve,tak jsem zvědavá co zbyde.