Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 17:52
#202124
Zlatko, jj, pocitove vubec neni takovy teplo, jak to vypada. Auvajs skrabance, mas to radne vycisteny? Ruzice uz ma bobky vystavni, Pepinovi jsem ted tvuj vzkaz vyridila – usmal se a stipnul me pres mikinu. 😀