Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 17:37
#202123
Fifi
Já chtěla jet nakoupit jen v tričku, vrátila jsem se pro svetr.
Růžice je trdlo,snad to nebude mít další následky.
Mě obvykle škrábance od kocourů nevadí,ale tentokrát mě už dva dni pálí.Hlavně že si přestal drápat uši.
Ostatní je mají čistý,tenhle blbec od malička pořád zasraný.
Pozdravuj i Pepina,ať se tlumí v ohryzávaní,že mu vzkazuji.