Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.4.2026 v 16:51
#202122
Myslim, ze ma dovolenou.
Fuj, tam zase fici, mam uplne zalehly usiska. Mozna jsem objevila zdroj Ruzeniny srajdy, na prochajde neomylne zamirila pod jeden strom – naky cloveci prase se tam ve velkym vytento. Asi jsem to predtim na venceni prehlidla, ona umi bejt pri zrani hnusu velmi nenapadna.