Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
24.2.2026 v 7:44
#200674
A Mirka už lepší a byla doma, hodná, hodná. Tak ať je návrat co nejlehčí.
černej čaj
supr, jak to Dustík zvládnul. Ono asi pro jednou se to s tou kvalitou nezblázní, člověk si taky občas dá něco, co je sice dobrý, ale ne moc zdravý.