Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#200527
Petrs01

    solární baronka!

    Hele baronko a to tam pak to mokrý prádlo prostě leží f pračce než prijedete? Nevim v kolik jste doma, ale todle bych teda nechtěla.
    Já si pouštím pračku na odložený start tak, aby bylo cca dopráno když dojdu z práce domů a mohla jsem věšet HNED.