Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
18.2.2026 v 11:56
#200527
solární baronka!
Hele baronko a to tam pak to mokrý prádlo prostě leží f pračce než prijedete? Nevim v kolik jste doma, ale todle bych teda nechtěla.
Já si pouštím pračku na odložený start tak, aby bylo cca dopráno když dojdu z práce domů a mohla jsem věšet HNED.