Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
12.2.2026 v 12:49
#200316
PetraK
Mame ucetni system od externi spolecnosti a je to nejaka sw chyba, takze to casem zpravi, ale ze tu skulu mam zase ja ze to mam rozbity jen ja:D
Pry to od nas zareportovali a pristi mesic bych to mela mit spraveny