Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
12.2.2026 v 8:27
#200313
Petrs01
ne, kucí jen zatím ty baby. Baby vlastně jednu chvíli chodily i mně, ale převážně do spamu,te´d už asi nic – kouknu – tak ne, se mnou nikdo nechce nic mít 😀 asi sem je vymítila 😀