Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#200312
Petrs01

    Je velkej?

    Kilíčka tam nemají, ale podle mně jo. Nějak si ho nedovedu představit jak spokojeně chrupe na přední sedačce. Vašek byl asi podobně vysokej, ale štíhlej nohatej chrtoid. Navíc je to mladej nabušenej truhlík, kterej bude fungovat každému, kdo ho vysloveně nezprasí a dopřeje mu pohyb.