Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
9.2.2026 v 15:41
#200184
navod
další koza s čepicí…
Takhle je to po našem – a upozorňuji, že fotil kluk, co plaval 750m – tedy do svého startu fotil, pak odložil oděv i foťák, zaplaval, oblíkl, vzal foťák… BOREC!