Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#196806
Maya

    No ono u tech doplnku je dulezity zakoupit to ve forme, ktere se vstrebaji neb se prodava mraky tech, co se proste nevstrebsji, u doplnku se to nekontroluje
    Treba horcik to musi byt chelat horciku, brat jen primo horcik jre k nicemu

    U nas napadnul asi milimetr snehu 😀