Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
24.11.2025 v 13:59
#196806
No ono u tech doplnku je dulezity zakoupit to ve forme, ktere se vstrebaji neb se prodava mraky tech, co se proste nevstrebsji, u doplnku se to nekontroluje
Treba horcik to musi byt chelat horciku, brat jen primo horcik jre k nicemu
U nas napadnul asi milimetr snehu 😀