Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
29.10.2025 v 14:31
#195647
cernej caj
Tak mam info, ze v byvalem domove se dobre nemel, ven nechodil, a je dost mozne, ze i strava byla zanedbana.
Ach jo, šmejdi jsou to , Petra to dobře napsala.. stále nechápu, proč si lidi pořizují živé tvory, když se o ně nemohou nebo nechtějí postarat.. ?
Držím palce, ať na veterině dostanete nějaké kloudné informace a ať to je všechno řešitelné ✊?. Zaslouží si to, brouček malej, aby se měl konečně dobře..