Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195647
EvaC

    cernej caj
    Tak mam info, ze v byvalem domove se dobre nemel, ven nechodil, a je dost mozne, ze i strava byla zanedbana.

    Ach jo, šmejdi jsou to , Petra to dobře napsala.. stále nechápu, proč si lidi pořizují živé tvory, když se o ně nemohou nebo nechtějí postarat.. ?
    Držím palce, ať na veterině dostanete nějaké kloudné informace a ať to je všechno řešitelné ✊?. Zaslouží si to, brouček malej, aby se měl konečně dobře..