Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
29.10.2025 v 9:45
#195602
Eva C.
takže za mě dobrý…pro nás to byl moc příjemně strávený čas..
tak to jsem chtěla slyšet 😀 . Ono ani nějaký velký hraní při první setkání nejde čekat. A s Pudlajzema je fajn. A Ellietka, milášek největší, je hodná pudlí víla, ona se nehrdlí.