Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#195602
PetraK

    Eva C.
    takže za mě dobrý…pro nás to byl moc příjemně strávený čas..

    tak to jsem chtěla slyšet 😀 . Ono ani nějaký velký hraní při první setkání nejde čekat. A s Pudlajzema je fajn. A Ellietka, milášek největší, je hodná pudlí víla, ona se nehrdlí.