Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
29.10.2025 v 7:31
#195573
čajíku,
já nemám zkušenosti, ale pocitově bych ho zatím přes překážky, které jsou větší, přenášela. I ty schody. Nebo mu tam udělala rampičku z nakloněné roviny.
Teprve, až chlapíčka dáš výživově dohromady, pustila bych ho k větší zátěži.
A nebála bych se ho vykoupat. Něžně, ve vlažné vodě s trochou psího šamponu místo pěny do koupele. Žádné zuřivé mydlení, prostě opláchnout špínu, pamlskovat u toho, laskavě mluvit, hladit, pak zabalit do ručníku a jemně vytřít a pak do tepla. S fénem bych na něj nešla.