Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
28.10.2025 v 8:35
#195498
3,5h na ceste a zq 30 minut sme tam
Mohli sme tam byt uz ted ale to by nekdo musel umet hodiny neho aspon vstavat na moje buzeni… takze sme.vyrazeli az v 5 a je 4:45 jak sem chtela cimz se ze snesitelnyho provozu v praze stala zacpa a jedeme v kolone asi 40kmh uz 10 minut…