Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195498
cernej caj

    3,5h na ceste a zq 30 minut sme tam
    Mohli sme tam byt uz ted ale to by nekdo musel umet hodiny neho aspon vstavat na moje buzeni… takze sme.vyrazeli az v 5 a je 4:45 jak sem chtela cimz se ze snesitelnyho provozu v praze stala zacpa a jedeme v kolone asi 40kmh uz 10 minut…