Odpověď na: Kecací léto 2025 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025 25.10.2025 v 18:18 #195432 cernej caj a jinak se uz jen 3x vyspime a …. jedeme si… pro dastika 🙂 uz se na nej hrozne tesim