Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195416
Fifi

    Zdravicko vespolek a krasnej vikend vsem, i kdyz pocasi teda nebude moc chutny. Jak ja se tesim, az nam zlodejove vrati tu hodinu zpatky!
    Jsem moc nepsala, bo jsem drzela palce a pesti a packy rtw tymu na MS v Madarsku, hlavne Pavlusce. Echjo, je to letos naky zaklety, nejvetsim zelizkum v ohni nevysly stopy a obrana, ty stopy jsou tam vubec sileny. Pavka s Girunou dneska 20 bodu 🙁 skoda preskoda. Si uzijou zejtra plac bez nervu, coby haravka pujdou az na uplnej konec… Koho by to zajimalo, tady jsou vysledky.