Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195391
Milena z Prahy

    Petro,
    a víš, že je to možný??? Kupuju na chuť výborný z nějakýho zeleninářskýho družstva ze Slovenska. Mají je v Tescu. Ty teda nevydržej. Ale někdy vezmu špinavý ze skomírajícího ovozelu na Strašnický, taky výborný, a ty vlastně tak rychle neměknou. Ha! Dobrej nápad.