Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
24.10.2025 v 8:27
#195391
Petro,
a víš, že je to možný??? Kupuju na chuť výborný z nějakýho zeleninářskýho družstva ze Slovenska. Mají je v Tescu. Ty teda nevydržej. Ale někdy vezmu špinavý ze skomírajícího ovozelu na Strašnický, taky výborný, a ty vlastně tak rychle neměknou. Ha! Dobrej nápad.