Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
24.10.2025 v 7:57
#195388
Míla
jasně, sklep je chladnější. Já už mám pytle dva 😀 od zdejších farmářů, kupuju každý rok, stejně jako mrkev, petržel a celer a cibuli. Bez toho bych nebyla v noci klidná 😀 musím mít zásobu brambor. Páč když mám brambory, přežiju šécko. To mám v garáži v papírový krabici, vydrží pěkně až zase do další sezóny, ale v tom sklepě budu mít pohotovostní množství, abych nemusela, když mi dojdou běžet až do garáže.
edit – možná?? ty kupovaný v obchodě taky tak nevydržej, jako normální brambory? Já musím kupovat špinavý brambory, to je opravdová brambora, ty houbičky na nádobí v obchodech, to nemožu, se přiznám. to mi nechutná.
- Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 3 týdny uživatelem PetraK.