Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195374
MirkaD

    včera po práci-po skoro 10hodinách vybalování,kasa,těžký věci,ležím doma u kafe,a že po kafe jdu na CHVILKU-MAJÍ ZAHRADU A DVŮR A JÁ SU ZTAHANÁ JAK VŮL,TAK CHVILKU NA VYCHÁZKU..
    jdu na 20minut směrem k lípě mezi polama-3 psy trochu aportování,hledání haček,venčení,dojdu dom a beru ven vyfotit k lípě před barák Betty,je tam kupka listí ale okolo auta..do lisí vypadne Martinův mobil,zvednu ho,du dom a po hodině a půl zjistím,že nemám mobil….
    du ven-ze psama,setjná trasa,nutím je v dešti do hledej -ztratil a prozváním a mobil nikde..
    jdu je dát dom,a jdu před barák,kde ho najdu v listí..
    zalezu dom spát i s Dafi pod deku,že mě večer zbudí na jídlo…..
    vzbudila mě v sedm-nakrmím psy,sebe,umyju nádobí,zametu a umyju koupelnu čističem od JELENa-tak,že mám protáhlej a spáenej nos jak je to silný..
    dnes po práci a venčení-hraní s mými psy mezi polama,
    zase s Betty foto jen ji s mobilem…
    už je vyhublá,má na sobě boule a taková zmatená…

    • Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 2 týdny uživatelem MirkaD.
    Attachments: