Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
včera po práci-po skoro 10hodinách vybalování,kasa,těžký věci,ležím doma u kafe,a že po kafe jdu na CHVILKU-MAJÍ ZAHRADU A DVŮR A JÁ SU ZTAHANÁ JAK VŮL,TAK CHVILKU NA VYCHÁZKU..
jdu na 20minut směrem k lípě mezi polama-3 psy trochu aportování,hledání haček,venčení,dojdu dom a beru ven vyfotit k lípě před barák Betty,je tam kupka listí ale okolo auta..do lisí vypadne Martinův mobil,zvednu ho,du dom a po hodině a půl zjistím,že nemám mobil….
du ven-ze psama,setjná trasa,nutím je v dešti do hledej -ztratil a prozváním a mobil nikde..
jdu je dát dom,a jdu před barák,kde ho najdu v listí..
zalezu dom spát i s Dafi pod deku,že mě večer zbudí na jídlo…..
vzbudila mě v sedm-nakrmím psy,sebe,umyju nádobí,zametu a umyju koupelnu čističem od JELENa-tak,že mám protáhlej a spáenej nos jak je to silný..
dnes po práci a venčení-hraní s mými psy mezi polama,
zase s Betty foto jen ji s mobilem…
už je vyhublá,má na sobě boule a taková zmatená…
- Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 2 týdny uživatelem MirkaD.

