Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195324
PetraK

    Raven
    slunečnici kupuju v našem bývalém družstvu, nyní ZEAS. Nemáte u vás také nějaké zemědělce? 30 kg pytel zhruba za 400

    no právě něco takovýho jsem hledala, loni to tak bylo, letos oni sami taky nemají 🙁