Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
23.10.2025 v 7:46
#195324
Raven
slunečnici kupuju v našem bývalém družstvu, nyní ZEAS. Nemáte u vás také nějaké zemědělce? 30 kg pytel zhruba za 400
no právě něco takovýho jsem hledala, loni to tak bylo, letos oni sami taky nemají 🙁