Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
22.10.2025 v 13:54
#195266
černej čaj
já jo. a doma jsme taky měli – tu alpu. A vodku mám protože do ní nakládám, nebo když zavařuju, otírám tím sklenice, nebo když přijdou o velikonočkách koledníci…. nebo tak nějak.