Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195266
PetraK

    černej čaj
    já jo. a doma jsme taky měli – tu alpu. A vodku mám protože do ní nakládám, nebo když zavařuju, otírám tím sklenice, nebo když přijdou o velikonočkách koledníci…. nebo tak nějak.