Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195247
Petrs01

    Stěžovníček:
    nechápu jak se mi to podařilo, ale při zalívání čaje jsem nějak (???) zavadila o tu šňůrku na pytlíku a pytlík, právě zalitý 100° vodou teleportovala na svoji ruku. Čaj se teleportoval všude okolo, včetně bílého trička. Ruka spálená, bo než jsem položila konvici a pytlík sundala… Tričko mýdlem nezachráněno, uvidím co zmůžu doma. Po dvou hodinách jedu druhou kostku ledu, bo ruka stále pálí.

    Takže shrnutí: černej čaj je nebezpečnej! ? A teď jsem zvědavá, co na to obviněný (á).