Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
22.10.2025 v 10:52
#195247
Stěžovníček:
nechápu jak se mi to podařilo, ale při zalívání čaje jsem nějak (???) zavadila o tu šňůrku na pytlíku a pytlík, právě zalitý 100° vodou teleportovala na svoji ruku. Čaj se teleportoval všude okolo, včetně bílého trička. Ruka spálená, bo než jsem položila konvici a pytlík sundala… Tričko mýdlem nezachráněno, uvidím co zmůžu doma. Po dvou hodinách jedu druhou kostku ledu, bo ruka stále pálí.
Takže shrnutí: černej čaj je nebezpečnej! ? A teď jsem zvědavá, co na to obviněný (á).