Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
22.10.2025 v 10:42
#195246
PetraK
U nas jsou koukam stejni ptaci 🙂
Ja kupuju slunecnici na vahu bud u veta a nebo ve zveraci
Dojdu si tam s kyblem a oni mi to odvazi
Videla jsem i nejaky pytle na netu
Cernejcaj
To neznam to nakladatelstvi, ale je to teda dobrej napad ze kdyz chce clovek treba jen par vytisku, nezaplati majlant