Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195246
Maya

    PetraK
    U nas jsou koukam stejni ptaci 🙂
    Ja kupuju slunecnici na vahu bud u veta a nebo ve zveraci
    Dojdu si tam s kyblem a oni mi to odvazi
    Videla jsem i nejaky pytle na netu
    Cernejcaj
    To neznam to nakladatelstvi, ale je to teda dobrej napad ze kdyz chce clovek treba jen par vytisku, nezaplati majlant