Fóra › Ostatní › Odettin košík › Odpověď na: Odettin košík
21.10.2025 v 22:27
#195236
EvaC
Jéé, to by se mi líbilo, kdyby z ní vyrostla mainka, to by ji Gremlin nezašlápl. ? Ale velikostně zatím vypadá spíš na normální kříženku evropské kočky. Uši má ale chlupaté hodně, a má i dlouhé a husté řasy, ale to nejde vyfotit. Dneska spolu poprvé zvládli večer na gauči bez interakce (to je fakt velký, že bez interakce) – já měla na klíně kotě a manžel psa. Děláme pokroky, ale do cíle stále daleko.