Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
21.10.2025 v 21:32
#195234
cernejcaj
tak nic, zapla jsem synchronizaci na vsechno, restartovala pro jistotu pc a nic, nemam to ani pod zalohovani win ani pod win update
holt si to bez aktualizaci uziju o rok driv
edit: tak beru zpet, ted po hodine mi to tam skocilo
ale uz jsem nasla nekde v diskuzich, ze nekomu to trva i nekolik dni nez to tam naskoci, tak to jsem mela jeste stesti
- Odpověď byla upravena před 7 měsíci a 2 týdny uživatelem Maya.