Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
21.10.2025 v 10:01
#195215
černej čaj
jo, tentokrát Ti to ráda potvrdím – SEM ŠIKOVNÁ, PÁČ JSEM ZDOLALA PPL ŠMEJDY! 😀
Hele, ale to je opravdu výbornej nápad s tím letáčkem ve zpravodaji!!!