Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
20.10.2025 v 16:01
#195122
Cernejcaj
Dik za navod
Ale ja jsem nechtela mit ucet u ms, ale tohle je asi zpusob jak lidi jako ja donutit
Nejaky aktualizace na win se mi udaly pred par dny, tak snad je to posledni verze, ale netusim