Odpověď na: Dvě pudle II Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II 20.10.2025 v 10:33 #195113 EvaC Thielli wrote: Když nejdete do salonu a ostříháte si pudla doma, máte dva pudly. To se ti teda moooc povedlo – oboje ??