Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195004
cernej caj

    Kimi
    vsak si zaloz ucet MS, do notebooku si dej druhy ucet ten ms a obcas se na nej prihlas a udelej update, to ti snadno udela treba syn, ten by snad toto zvladnout mohl, kdyz mu ukazes clanek a dalsi rok to resit nemusis

    ja cele dopoledne resim tatinkuv ntb, ma to nejaky zavirovany, ted se tu pro nej stavil tak jeste stahnout a zalohovat fotky z tlf, ale jeste mi nedojel celej scan na viry po opravach, takze celej den s pc dneska misto psani clanku 🙁

    ale aspon to bude mit tatinek v poradku.

    No uz se nam ten zimni cas blizi 😀

    me letni vyhovuje v lete, zimni v zime ;D