Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
19.10.2025 v 11:45
#195003
A ještě poznámečka, ? mně to tady u příspěvků ukazuje zimní čas, což vítám, protože já mu dávám přednost, přechod na letní jsem nikdy neměla ráda.