Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#195003
Kimi

    A ještě poznámečka, ? mně to tady u příspěvků ukazuje zimní čas, což vítám, protože já mu dávám přednost, přechod na letní jsem nikdy neměla ráda.