Fóra › Ostatní › Dvě pudle II › Odpověď na: Dvě pudle II
18.10.2025 v 16:28
#194980
Jdeme lesem, obě ovce jak prasata, spokojené, šťastné. (první foto). A potkáme pána s ovcí. (druhé foto).
Já: „Jéééé. Tedy ten je sněhobílý!“
Pán: „A to už jsme venku tři hodiny“
Já: „Jak tohle děláte?“
Pán: „Mám ho stále na vodítku.“
?
Pán: „A ty vaše jsou také pudl?“
Já: ? ??? …“Ano.“
Pán: „A vy si je stříháte sama?“
Já: „No, ano, ale spíš holíme než stříháme na to lítání. Abych nemusela stále česat.“
Pán: „To já nečešu.“
Já: ??? ?
Pán: „Já ho dávám dvakrát do měsíce do salonu.“
Já: „A jak je tam tak dlouho, na té jedné návštěvě?“
Pán: „Čtyři až pět hodin.“
??????????????????????

