Odpověď na: Dvě pudle II

Fóra Ostatní Dvě pudle II Odpověď na: Dvě pudle II

#194980
Thielli

    Jdeme lesem, obě ovce jak prasata, spokojené, šťastné. (první foto). A potkáme pána s ovcí. (druhé foto).

    Já: „Jéééé. Tedy ten je sněhobílý!“
    Pán: „A to už jsme venku tři hodiny“
    Já: „Jak tohle děláte?“
    Pán: „Mám ho stále na vodítku.“
    ?
    Pán: „A ty vaše jsou také pudl?“
    Já: ? ??? …“Ano.“
    Pán: „A vy si je stříháte sama?“
    Já: „No, ano, ale spíš holíme než stříháme na to lítání. Abych nemusela stále česat.“
    Pán: „To já nečešu.“
    Já: ??? ?
    Pán: „Já ho dávám dvakrát do měsíce do salonu.“
    Já: „A jak je tam tak dlouho, na té jedné návštěvě?“
    Pán: „Čtyři až pět hodin.“

    ??????????????????????

    Attachments: