Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
17.10.2025 v 19:31
#194974
Fifi
neeee! to mi nemuzes delat! to teda si me nacapala
No tak to mě teda taky – říkali jsme to vždycky ve školce: jelito,kopyto,platí to.. Až dnes jsi mě tedy vyvedla z letitého omylu… ?