Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194974
EvaC

    Fifi
    neeee! to mi nemuzes delat! to teda si me nacapala
    No tak to mě teda taky – říkali jsme to vždycky ve školce: jelito,kopyto,platí to.. Až dnes jsi mě tedy vyvedla z letitého omylu… ?