Odpověď na: Kecací léto 2025 Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025 17.10.2025 v 13:19 #194951 PetraK Petrs01 já vím, bude to zase boj. Napsala jsem jim stížnost přes formulář zatím a čekám. pak to rozbalim 😀