Odpověď na: Kecací léto 2025

Fóra Ostatní Kecací léto 2025 Odpověď na: Kecací léto 2025

#194943
cernej caj

    PetraK
    Jee to musela mit pani katka radost!

    EvaC, PetraK
    Tak to neznam:D
    Muj zapich byl
    Felicie, na jaro vdá se a objedná se

    A já premysela ze auto nejde vdavat ale tak jako decku, pulka pisnicek nema smysl… proste auto daj nekomu dalsimu a pak sem jela asi v 17 poprve vlakem do prahy a tam AUTO JAROV – vrakoviste:D

    Kimi
    To vis, ze krome Ferinky byly oba moji kluci takovyhle…

    Jo ten pes -pes za me neni ideal kombinace, jenze on charlie s feri asi meli proste chemii spolu, proste jemu je fuk zda pes nebo fena, ma nezajem o jakyhokoli psa… o fenu uplne stejnej jak o psa… tak jestli se k sobe doma nebudou tulit, to asi preziju:D