Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
17.10.2025 v 10:44
#194943
PetraK
Jee to musela mit pani katka radost!
EvaC, PetraK
Tak to neznam:D
Muj zapich byl
Felicie, na jaro vdá se a objedná se
A já premysela ze auto nejde vdavat ale tak jako decku, pulka pisnicek nema smysl… proste auto daj nekomu dalsimu a pak sem jela asi v 17 poprve vlakem do prahy a tam AUTO JAROV – vrakoviste:D
Kimi
To vis, ze krome Ferinky byly oba moji kluci takovyhle…
Jo ten pes -pes za me neni ideal kombinace, jenze on charlie s feri asi meli proste chemii spolu, proste jemu je fuk zda pes nebo fena, ma nezajem o jakyhokoli psa… o fenu uplne stejnej jak o psa… tak jestli se k sobe doma nebudou tulit, to asi preziju:D