Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
Fifi
Jojo, ses dobra! Nebudu mit vlciho spice ale spice barvy vlci 😉 je to malilinkatej cumacek sedivej. Vokoun c2 🙂 a teda nejakou fotku bys dat mela. Ja jak porad chodim sama posledni tydny a muz nema cas tak zadny fotky nemame, pac fotim jen kdyz du s nim…
Kuskus
hoffman 😀 jojo, bude to von.
ten kekonik je super 🙂
On ted muz ma oba vikendy pracovne dost napnuty, takze bohuzel to nestihneme, coz me trochu mrzi i vuci utuku je to takovy… jo chceme psa ale prijedeme si za 14 dni… ale ono jako ho vezt 6h vlakem by se mu taky zrovna moc napoprve libit nemuselo a to auto pro nej bude asi lepsi i na vycurani, min hluku.
Je desne malilinkatej, tak to ve me vzduzuje obavy trochu, ale tak je to spic tak to bude dobry 🙂