Fóra › Ostatní › Kecací léto 2025 › Odpověď na: Kecací léto 2025
16.10.2025 v 12:33
#194892
PetraK
Jo tak ja nepopiram, ze spousta lidi na ty psy kasle, ake nevim, ja spis kolem sebe vidim lidi, kteri se snazi, ale moc jim to nefunguje